Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Janowo

Janowo, podlaskie

  • 29 000 zł
  • 10 050 m²
  • 2,89 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Ignaciuk-G...

Skontaktuj się

Działka rolna Janowo

Janowo, podlaskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

29 000 zł

10 050 m²

2,89 zł/m²

Działka rolna Janowo

Zaktualizowane: 16 maja 2026

29 000 zł 10 050 m² 2,89 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 29 000 zł (2,89 zł/m²)
  • Działka: rolna, 10 050 m²
  • Źródło: biuro nieruchomości: DoktorDom.pl, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 20/15073/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaoferować działkę położoną w obrębie wsi Janowo gmina Narew
Działka rolna nr 13
Powierzchnie działki ok. 10050 m2

Atuty nieruchomości:
- malownicze tereny

- starorzecze rzeki Narwi
- piękna natura, spokojna okolica

Szczegóły oferty:
- forma własności: pełna własność

Cena:
- cena: 29 000 zł (do negocjacji)

Publikacja mapy/zrzutu ekranu
- Źródło:
(...)

Agent

Piotr Ignaciuk-Gruszecki

535 731...

535 731 731

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Ignaciuk-Gruszecki

535 731...

535 731 731

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,